אתה יכול להיות אמן שרוצה להציג את עצמך ואת עבודתך או אולי אתה עסק שרוצה לתאר את הפעילות שלך.

חדשות ומאמרים

על מזגנים, קיץ חמים ומה שבינהם

אז אחרי שהתבשלנו ביאכטה מספיק עם גלי החום והקורונה האחרונים סוף סוף החלטנו להתעניין במיזוג אוויר ליאכטה. החגים עוד מעט כאן, והחום עדיין נשאר. החום הנפלט אל היאכטה קשה מלהכיל, אי אפשר להיכנס פנימה שלא לדבר על לשבת לנוח. חם כולכך ואנחנו נשארים ללא אוויר. אבל בשנה שעברה (וכל השנים שקדמו להן), הבטחנו לעצמנו למצוא פיתרון אחת ולתמיד לחום הנורא, כזה שיאפשר לנו להיכנס אל היאכטה בשיא החום מבלי להינמס ממנו ולברוח מייד החוצה, שלא לדבר על לישון בערב ביאכטה עם ההרגשה הדביקה והלא נעימה הזאת או סתם לנמנם אחר הצהריים בקבינה שכרגע דומה לתנור. אנחנו צריכים מיזוג אוויר, אבל התעוררנו מאוחר מדי גם השנה ועכשיו אין זמן להתקין מערכת חדשה; נדבר על זה שוב בשנה הבאה. האם אנחנו בטוחים לחלוטין?

הגשם הגיע, החלונות אטומים?

הגשמים כבר כאן, חלונות דולפים ומטפטפים כבר סידרתם? אל תדחו לגשם הבא, חבל על השולחן מפות, על המזרון הקבינה, על השולחן סלון ועל המדף מעל הארון. העץ לא מתחדש, הכתם של המים נשאר לתמיד.. כמה טיפים 1. מרחו וזלין על הגומיות חלון, זה מחייה את הגומי, הוא בטוח יבש אצלכם 2. חזקו את ברגי ידית החלון, תבטיחו נעילה מירבית 3. בידקו שהכיסוי שמש של החלון לא תפוס בחלון, זה מעוות את הגומי ופוגע באטימה 4. חזקו את הצירים של המסגרות ואת הברגים המחברים את המסגרת לסיפון 5. אם הגומייה של החלון קרועה, הידית שבורה, הצירים רופפים מומלץ בחום להחליפם 6. ולפעמים גם הסיליקון בין החלון לגוף כבר יבש ולא נותרת ברירה אלה לבצע טיפול מלא בהצלחה לחלונות שישאירו אותנו יבשים

רגע רגע, מנוע בדקתם?

אז נכון שהמצב לא מזהיר אבל חייבים להיות אופטימיים! דווקא עכשיו כשהיאכטה עומדת, התקלות מתגלות. אז אם אתם מגיעים ליאכטה לפני הסגר או בימים הקרובים כדי לבדוק את המערכות ובפרט את המנוע, הקפידו על הבדיקות הבאות למנוע, אני בטוח שכולכם יודעים איך, אני רק מרענן..• בדוק מפלס גובה שמן - החלף מסנן במידת בצורך • בדוק מפלס גובה מי קירור - הוסף במידת הצורך • בדוק מסנן דלק וספראטור לצלילות - נקה או החלף במידת הצורך • בדוק פילטר כניסת מי ים - נקה במידת הצורך • בדוק רצועת אלטרנטור - החלף במידת הצורך • בדוק מסנן אוויר - החלף במידת הצורך • בדוק מפלס גובה שמן גיר/ ברך - החלף במידת הצורך • צינור הפליטה- וודא שתקין ומחובר ללא חסימות • בדיקה ויזואלית של תא המנוע לאיתור נזילות ומפגעיםלאחר הנעה יש לבדוק יציאת מי ים תקינה. פילטר סולר או ספרטור מלוכלכים יגרמו לפעולה לא סדירה של המנוע ואף להדממתו. אי יציאת מי ים תקינה תגרום להתחממות מנוע ואף לנזק חמור. שמן ישן או לא מספיק שימון יגרמו לשחיקת מכלולים פנימיים. רצועת אלטרנטור רפויה או שחוקה תגרום לאי טעינת מצברים ולפעולת משאבת מים מטופלים לא תקינה. תקלות מנוע רבות נגרמות כתוצאה מחוסר בדיקות וטיפול שוטף. דווקא עכשיו חשוב לבדוק כדי למנוע תקלות מנוע מיותרות. אם אינכם יוצאים מהבית ומעוניינים בבדיקה או בטיפול מנוע מלא, אנא צרו קשר. חג פסח שמח והרבה בריאות לכולם!

על מותג המנועיות Nimbus שמעתם?

המותג השוודי הוותיק נוסד בשנת 1968 ומאז לא מפסיק לייצר יאכטות מנועיות. שילוב של נסיון עשיר עם איכות בניה שוודית ודגש גימור יפייפה יהפכו את חווית השייט שלכם למרגשת ומיוחדת. המון מחשבה מושקעת בכול דגם, ובפרט דגם הקונספט המוצלח 365 שבו הפרטים הקטנים הם החשובים. הנוחות המקסימלית, החוויה לארח אנשים והקלות בתפעול הופכים את הנימבוס 365 לחוויה של ממש, ברגע שעלית לא תרצה לרדת.
השאר פניה ונציג יחזור אליך בהקדם

נשמח לשמוע מכם בכל נושא!
לפרטים צרו איתנו קשר בטל. 054-805-2702 או השאירו לנו את הפרטים שלכם ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.