על מזגנים, קיץ חמים ומה שבינהם

על מזגנים, קיץ חמים ומה שבינהם

אז אחרי שהתבשלנו ביאכטה מספיק עם גלי החום והקורונה האחרונים סוף סוף החלטנו להתעניין במיזוג אוויר ליאכטה. החגים עוד מעט כאן, והחום עדיין נשאר. החום הנפלט אל היאכטה קשה מלהכיל, אי אפשר להיכנס פנימה שלא לדבר על לשבת לנוח. חם כולכך ואנחנו נשארים ללא אוויר. אבל בשנה שעברה (וכל השנים שקדמו להן), הבטחנו לעצמנו למצוא פיתרון אחת ולתמיד לחום הנורא, כזה שיאפשר לנו להיכנס אל היאכטה בשיא החום מבלי להינמס ממנו ולברוח מייד החוצה, שלא לדבר על לישון בערב ביאכטה עם ההרגשה הדביקה והלא נעימה הזאת או סתם לנמנם אחר הצהריים בקבינה שכרגע דומה לתנור. אנחנו צריכים מיזוג אוויר, אבל התעוררנו מאוחר מדי גם השנה ועכשיו אין זמן להתקין מערכת חדשה; נדבר על זה שוב בשנה הבאה. האם אנחנו בטוחים לחלוטין?

אז אחרי שהתבשלנו ביאכטה מספיק עם גלי החום והקורונה האחרונים סוף סוף החלטנו להתעניין במיזוג אוויר ליאכטה. החגים עוד מעט כאן, והחום עדיין נשאר. החום הנפלט אל היאכטה קשה מלהכיל, אי אפשר להיכנס פנימה שלא לדבר על לשבת לנוח. חם כולכך ואנחנו נשארים ללא אוויר.
אבל בשנה שעברה (וכל השנים שקדמו להן), הבטחנו לעצמנו למצוא פיתרון אחת ולתמיד לחום הנורא, כזה שיאפשר לנו להיכנס אל היאכטה בשיא החום מבלי להינמס ממנו ולברוח מייד החוצה, שלא לדבר על לישון בערב ביאכטה עם ההרגשה הדביקה והלא נעימה הזאת או סתם לנמנם אחר הצהריים בקבינה שכרגע דומה לתנור.
אנחנו צריכים מיזוג אוויר, אבל התעוררנו מאוחר מדי גם השנה ועכשיו אין זמן להתקין מערכת חדשה; נדבר על זה שוב בשנה הבאה.
האם אנחנו בטוחים לחלוטין?
ומה אם הייתה בשוק מערכת מיזוג ימית מהירה וקלה להתקנה?
פריגומר, מובילת השוק במערכות מיזוג אויר, לא יצרה פיתרון טכני אחד, אלא ארבעה!
אנחנו מדברים על מערכות מיזוג אוויר קומפקטיות בתדירות משתנה מסדרת "SCU" המורכבת מארבע יחידות בגדלים שונים, מ -7,000 BTU / שעה ל -16,000 BTU / שעה, שנבחרו כ"מוצר השנה" בשנה שעברה. המזגן אהוב על בעלי סירות ברחבי העולם, במיוחד בזכות יעילותם האנרגטית ושקט מדהים.
מה אני צריך להתקין אחת מהמכונות האלה?
למען האמת, לא הרבה, המרכיבים הם:
 
*מזגן קומפקטי "SCU" לפי הגודל המתאים לי
*משאבת סחרור עם צינורות ופילטר לצריכת מי ים ופליטה לדופן
*צינור יעודי לניקוז העיבוי המזגן
*צינור אוויר מבודד לתיעול זרימת האוויר המזגן
*מתאם אוויר לספיקה ויציאה
*מיומנות ידנית, כנדרש.
 
האם אתה זקוק להרבה חשמל בכדי להפעיל מזגן?
מיזוג אוויר נחשב באופן מסורתי לצרכן גדול של חשמל אך המזגן של פריגומר עושה אחרת, צריכת אנרגיה נמוכה מאוד ו -2 אמפר בלבד של זרם זרם (וזה טוב לגנרטור) וכולם מוזנים מזרם חילופין (230 וולט. כמובן הכול תוצרת איטליה עם שנתיים אחריות מלאות.
כל הנתונים האלה יתנו לך עוצמת קירור שלא הכרת, לא תבין איך לא התקנת כזה קודם.
משלוחים סדירים ממשיכים להגיע, צרו קשר להתרשמות, הצעות מחיר והדגמות
 
צרו קשר!

שתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסומים אחרונים:

רגע רגע, מנוע בדקתם?

אז נכון שהמצב לא מזהיר אבל חייבים להיות אופטימיים! דווקא עכשיו כשהיאכטה עומדת, התקלות מתגלות. אז…
צור עמנו קשר
דילוג לתוכן