תרנים ואביזרי תרנים

המזגן הכי טוב שיש!
סדרת יחידות מיזוג האוויר החדשה של Frigomar BLDC יעילות יותר ב-50% בהשוואה ליחידות המסורתיות של מיזוג אוויר ימי. המדחס מתחיל במהירויות איטיות מאוד ללא דרישה לעבודת שיא ההספק, ומאיץ במהירות עד למהירות מקסימלית בהתאם לדרישה. כאשר טמפרטורת החדר מתקרבת לנקודת הכיוון, המדחס מאט תוך שמירה על טמפרטורה קבועה.

גודל אידיאלי
ה- Frigomar SCU16VFD החדש מציג את נתוני הגודל הקטנים בעולם, פתרון שקט וקומפקטי מאוד למיזוג אוויר בסירה. ה-Frigomar SCU16VFD הוא גודל פופולרי לקירור קבינות גדולים יותר כמו סלון של סירת מפרש בטווח 45-50 פיט או סירת מנוע בטווח 38-45 פיט. מגיע כמובן בקרת אקלים דיגיטלית וכולל חימום מחזור הפוך, ה-Frigomar SCU16VFD יתאים אוטומטית את הטמפרטורה של האוויר היוצא כדי לפצות על השינוי מיום חם ללילה קריר.

אמִינות

טכנולוגיית האינוורטר השתנה מבטלת מחזורי התחלה/עצירה, מגבירה את יעילות האנרגיה ומבטלת תנודות חדות בטמפרטורת האוויר וכמובן מקטינה את תנודות המדחס. נתונים אלו מסייעים לאורך חיים גדול של מערכת המיזוג, נוחות הפעלה ותפוקה, בהשוואה לטכנולוגיית On/Off ישנה יותר.

אקלים נוח
מזגן ה-Inverter מכוון היטב את התפוקה שלו בהתאם לעומסים התרמיים על מנת לשמור על הטמפרטורה הרצויה ללא תנודות. זה בשילוב עם פעולה שקטה מאפשר נוחות גבוהה יותר בהשוואה ליחידות מיזוג המסורתיות.

Scroll to Top