אין עוד יאכטה כמו דהלר המשלבת בצורה כה אלגנטית בין שיט ספורטיבי בעל ביצועים מרשימים לנוחות חיים מסוגננת ואסתטית. החברה שהחלה את דרכה בשנת 1963, ממשיכה להפגין יכולות ולחדש כל הזמן. הפרסים והזכיות הרבות של יאכטות אלו, יחד עם הפן העיצובי, מעידים על היצירתיות של המפתחים. היאכטות שלנו מתוכננות על ידי שייטים תחרותיים עבור שייטים תחרותיים, מה שנותן את אמנות הדיוק שהיו תמיד סימן ההיכר וחותמת האיכות "תוצרת גרמניה". אין עוד יאכטה המעוצבת בצורה חכמה כל כך.

DEHLER 30 OD

ה- 30 One Design הוא הפיתוח החדשני ביותר של דהלר. העיצב והתכנון הפרוגרסיבי הסופר מתקדם עם DNA אמיתי לביצועים של דהלר. ה- Dehler 30 One Design היא היאכטה האולטימטיבית להפלגה מהירה ללא פשרות המיועדת לביצועים מירביים ברמת הנוחות הגבוהה ביותר האפשרית.

DEHLER 34

היאכטה האייקונית והפופולרית של מותג דהלר חזרה לשוק בענק בשנת 2018. בשנת 1986 יוצרה לראשונה ה- Dehler 34 אשר הציגה ביצועי שייט מעולים ומאז לא עוצרת. עם השנים התעצב והתמקם המותג הוותיק בכל כך הרבה דברים כגון יותר מרווח הפלגה, נוחות, קלות תפעול וכמובן עיצוב הקווים המדהימים של דהלר, והכי חשוב מהירות ההפלגה ביאכטה ללא מאמץ כלל.

DEHLER 38

לאחר 25,000+ דגמים שיוצרו ו 55 שנות בניית יאכטות מהירות, הדגם של Dehler 38 הוא ללא ספק גולת הכותרת ובהחלט נאמר כבר הכול על דגם זה. חגיגה שלמה של שלושת העקרונות המובילים את דהלר, הנדסה גרמנית, שייט מהיר וקל וחדשנות. מעולם לא היה קל יותר לשוט מהר.

DEHLER 42

אם הרצון להפלגות ארוכות ומהירות מדבר אלייך אז זאת היאכטה עבורך. בנוסף לקו המים הארוך שלה, ה Dehler 42 מתפארת גם בקוקפיט עצום ופנים יאכטה גדול בעל תאי איחסון רבים. הדהלר 42 מספיק גדולה בכדי לקחת אתכם לכל מקום שתרצו להגיע אך קטנה מספיק כדי להיות נוחה לתפעול בהפלגות קצרות ומהנות.

DEHLER 46

Dehler 46 החדשה מגלמת את כל מה שדהלר למדה ליישם במהלך 55 השנים האחרונות. איכות הגימור הגרמנית ורמת הביצועים מובילות את העקרונות של מותג זה. ה Dehler 46 מציגה תחושה של מהירות ללא מאמץ, כך בדיוק מתואר האופן שבו דגם זה נראה מרחוק. והיא מספיק גדולה בכדי להפליג בעולם הגדול.

דילוג לתוכן