עיצוב: יאכטות הנזה מעוצבות ונבנות ידנית בחוף הבלטי של גרמניה, הן ידועות בסטנדרט הנדסי גבוה ובגימור מרהיב וקפדני.

שיוט קל: כל הדגמים מאובזרים במפרש חלוץ בעל שינוי מפנה אוטומטי, כך שכל החבלים מגיעים ישירות לעמדת ההגאי.

אפשרויות עיצוב רבות בדיוק בשבילך: יאכטות הנזה נבנות בהתאם לרצונו וחלומו של הלקוח כך שכל יאכטה היא שונה ומיוחדת במינה.

הנדסה: הנזה ידועה באיכות הבנייה החזקה והעמידה שלה.

315 HANSE

להפליג במהירות, בקלות ובבטחה בכל מזג אוויר. עם HANSE 315 ניתן ליהנות מהפלגה לאורך קו החוף, במעלה נהרות ומושלמת לחקירת מפרצים. כאשר כל החבלים מגיעים עד אליך ואין צורך לעזוב את הקוקפיט, ההפלגה הופכת לקלה ונוחה במיוחד.

348 HANSE

מהירות ואור ביאכטה החדשה מסדרה 8.  348 HANSE מציגה מערך מפרשים מרשים שנותן הפלגה מהירה ומאפשר ביצועי שיט מרשימים במיוחד! ובתוך היאכטה- משב רוח רענן, שלוש קבינות זוגיות והמון חלונות גוף המאפשרים כניסת שמש ותאורה טבעית נעימה, וכל זה ביאכטה קטנה.

388 HANSE

עיצוב מלהיב! HANSE 388 מציגה עולם חדש של אפשרויות עיצוב. מערך המפרשים המרשים יחד עם הגוף שעוצב על ידי המעצבים Judel/Vrolijk מבטיח הפלגה מהנה במיוחד. הקוקפיט והסיפון הפתוחים מותאמים למנוחה והירגעות בשני המפלסים.

418 HANSE

היאכטה הקובעת סטנדרטים חדשים! HANSE 418 הופכת כל רגע על המים לרגע מהנאה במיוחד. בין אם  זו הפלגה קלילה או זמן הירגעות בעגינה, היאכטה זו תדהים אותך בקלות  התפעול שלה, בחומרים אלגנטיים  ובאפשרויות עיצוב רבות. עם חלונות גוף גדולים, חלונות מעוצבים בכניסה ליאכטה וחלונות סיפון משני הצדדים תוכל לראות את הים המרהיב מכל זווית.

458 HANSE

היאכטה החדשה מסידרה 8 של יאכטות HANSE המציעה שילוב של ביצועים ואיכות ומרווח. HANSE 458 מספקת מרחב מחיה ללא תחרות ליאכטה בגודל זה, עם שולחן אוכל המותאם בנוחיות לשמונה אנשים ובנוסף ספה זוגית. ביאכטה שני תאי נוחיות, כל אחד מהם מאובזר במקלחת כך שתוכלו  בנוחות להזמין את משפחתכם או חבריכם להפלגה.

508 HANSE

בהמשך לדגם המוכר HANSE 505, סידרה 8 מציגה את התוספת החדשה HANSE 508. יאכטה זו מיועדת להפלגות למרחקים ארוכים ובהמשך למסורת של הנזה, גם יאכטה זו מבטיחה לספק תנאי שיט בלתי מתפשרים. יאכטה זו חולקת אלמנטים רבים עם HANSE 548 הגדולה יותר, ביניהם אותו תא מפרשים וקבינת בעלים עם יחידת שירותים גדולה ומרווחת.

548 HANSE

קווים אלגנטים ובולטים הם שהופכים את העיצוב של הנזה למיוחד כל כך. HANSE 548 אינו יוצא מן הכלל וממשיך את המסורת בצורה מושלמת ומשלב סגנון בטוח עם אלגנטיות ספורטיבית בעזרת בימיני קשיח לקוקפיט. ליאכטה קיימת אופציה נוספת למפרש Reacher קבוע (145%) אשר מותקן בתור מפרש חלוץ נוסף. הבימיני הקשיח מציע בגנה נהדרת ויחד עם זאת מספק תאורת קוקפיט נפלאה בשעות הערב.

HANSE 588

HANSE 588 עטורת הפרסים, מכילה את כל היתרונות של הנזה. החל מתפעול שיט קליל, קווי עיצוב ייחודיים, מפרש חלוץ אוטומטי ותא איחסון גדול במיוחד לדינגי שלמה, וכמובן איכות הבניה הגרמנית. המרחב הפנימי והאיכות מאפשרים להפליג בעולם בראש שקט.

675 HANSE

זוהי ספינת הדגל של הנזה, הבנויה בסטנדרט של יאכטות-על. את HANSE 675 ניתן לעצב ולהתאים בדיוק לפי הדרישות והחלומות שלך בעזרת אינסוף אפשרויות עיצוב פנים. בין אם זו הפלגה עם צוות מלא, או עם משפחה גדולה, היאכטה הזו מתאימה ומרווחת בהחלט. עם חלון פנורמי גדול במיוחד מעל הסלון, היאכטה מוארת באור שמש טבעי מה שנותן תחושה כאילו נמצאים על הסיפון העליון.

דילוג לתוכן