ברוך הבא לעולם נימבוס. כאן תוכל להרגיש בהבדל.

היתרונות של נימבוס ברורים. לא מדובר רק בהפלגה הבטוחה ובנוחות המירבית, אלא בכל המרכיבים הבונים סירה בעלת עיצוב משגע. זהו מכלול שלם, החל מתכנון, שיטת ייצור, בחירת חומרים, תהליך הייצור בבית המלאכה וכמובן השירות והנגישות. השאיפה שלנו היא לגרום לך, בעל היאכטה, ליהנות מחיים נוחים ככל האפשר על סיפון הסירה.
עיצוב סקנדינבי: מבט הוליסטי בזמן עיצוב הסירה כאשר פונקציונליות היא המוטיב המרכזי.
בטיחות: יאכטות נימבוס נבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לבטיחות ואף נבדקים בים כדי לאשר זאת. האישור מונפק על ידי  (DNV- Det Norske Veritas) – סוכנות ההסמכה הימית הידועה ביותר בעולם.
איכות: 40 שנות ייצור ובנייה קפדנית השואפת לשלמות יחד עם מתקני ייצור ברמה הגבוה ביותר, הם שגורמים לבעלי סירות נימבוס להיות מרוצים ולהעריך את איכות החיים המתאפשרת בסירה.

Nimbus T8

הסירה המושלמת לצרכים היומיומיים שלך.

הנימבוס Tender 8 היא המושלמת עבורך באורך 8 מטר בלבד. תוכל לצאת לסיבוב בקלות ולהנות מפעילויות יומיומיות עם מעבר נוח ומרווח סביב הסירה אך היא גם בקלות יכולה להתאים להפלגה ארוכה עם שני תאים נפרדים לשני אנשים. ה Nimbus T8 מלאה באלמנטים זהים לדגם האייקוני ה- Nimbus 26, האופיינים לבניה שוודית קלאסית איכותית. בחרנו את הטוב ביותר על מנת לייצר סירה לא גדולה, קלה לתמרון ונוחה במיוחד עם עיצוב מיוחד ומרשים.

NIMBUS W/T/C 9

כל היכולות של נימבוס מונגשות ביאכטות באורך של 9.9 מטרים בלבד.
מאפשרת שהייה ממושכת בים, על ידי אזור ישיבה גדול עם סידורי ישיבה מתכווננים, מיטות שיזוף מרובות, מטבח חוץ ושטח סיפון גדול במיוחד המספק חופש תנועה מירבי. כל זאת בעיצוב סקנדינבי עכשווי. לסירה קיימות שלוש אפשרויות: W: היאכטה מפנקת ומצויידת היטב ומהירה במיוחד שמותאמת במיוחד לאירוח.
T: היאכטה הנוחה לעבודה, לספורט ימי ופעילויות פנאי. C: יאכטה זו היא השלישית בסידרת T9 של נימבוס. מותאמת להפלגה סגורה בכל מזג אויר ולאורך כל ימות השנה.

NIMBUS T/C 11

ה- Nimbus TENDER 11, יאכטה בעלת 12.4 מטר של הליכה מסביב לקונסולה המרכזית., נבנתה באופן שיוצר איזון בין המתווה הפתוח של הקונסולה המרכזית לבין הנוחות הנדרשת למשפחה באמצעות מקום ישיבה רב לעד 12 אנשים. וכל זאת בעיצוב מרשים ומסובב ראשים.

Nimbus 305 Drophead

יאכטה פונקציונלית, חזקה וחכמה בעיצוב אטרקטיבי ואלגנטי המותאם למשפחות.

Nimbus 305 Coupé

יאכטה פונקציונלית,חזקה וחכמה בעיצוב אטרקטיבי ואלגנטי המותאם למשפחות.

Nimbus 365 Coupé

יאכטה עטורת פרסים עם איכויות מכל הכיוונים. פעילויות חברתיות ושיוטים קצרים יחד עם מאפייני שייט ארוכים, כל זאת בNIMBUS 365. התכנון הפונקציונלי מותאם לאנשים המעריכים פשטות, נוחות ובטיחות וגם עבור משפחות הרוצות ליהנות משייט מושלם בסוף השבוע.

Nimbus 405 Coupé

קווים יפים יחד עם עיצוב קפדני ופונקציונליות חכמה.

Nimbus 405 Flybridge

היאכטה המושלמת להפלגות ארוכות. נבנתה במיוחד לאנשי ים שאוהבים לשלב בין נוחות, שייט עם חברים והפלגות ארוכות במיוחד.

דילוג לתוכן