איך זה התחיל,

15 שנים של עשייה, המון הפלגות, התקנת מערכות וביצוע תיקונים ביאכטות וכלי שייט בארץ ובעולם, עבודה מול לקוחות פרטיים וגופים גדולים ובעיקר שנים של נסיון ועבודה, למידת מערכות, התמקדות בפרטים הקטנים והכי חשוב, תשוקה למקצוע.

יאכטות פרטיות, גוררות, מנועיות, כלי שייט צבאיים, מפרשיות ואפילו צוללת אחת, לימדו אותי שאפשר לבצע כול פרוייקט טכני והנדסי, כל הפלגה, כל יציאה לים להנאה. ובעיקר לתת ללקוחות תחושה של בטחון ובית. 

על מותגים ומעבר,

כלל היאכטות והמותגים אשר בחרנו לייצג, עוזרים לנו לתמודד עם האתגרים השונים. יצרן יאכטות טוב ואמין יודע שהלקוח תמיד צודק, ואנחנו כנציגים מחוייבים לתת לך שירות מצויין, הכול כולל הכול. המוצרים השונים אשר בחרנו לייצג ולשווק מותאמים לסביבה הימית ולפרוייקטים אשר אנו מבצעים. קשה לאתר מוצר מושלם, אך משמצאנו אותו קל לשווק אותו. אמינות ואיכות זה המוטו של כל מוצר אשר אנו מבקשים. אתה, כלקוח נהנה ממוצר אמין, שירות מקצועי ותמיכה טכנית לאורך כל הדרך

הגשמת החלומות ללקוח היא היעד בסופי, הדרך חשובה אף יותר. מותג יאכטות אמין, בעל מסורת ארוכות שנים של שייט יודע למשוך אליו לקוחות מרוצים.בחרנו לייצג את קבוצת Hanse Yacht, בקוצת הנזה העולמית מייצת גם את Moody ואת Dehler ובכך משלימות את מגוון היאכטות הגדול, המגוון שאפשר להציע ללקוח, ובכלל עוד לא שמעת על  Grand Soleil, ה-יאכטה בשבילך.

Scroll to Top